Türkiye Şeker Fabrikaları 390 İşçi Alacak

Türkşeker işçi alımı duyurusu yayımlandı. İlgili alım duyurusuna göre, Türkşeker’e belirsiz süreli çalıştırılmak üzere farklı ünvanlarda 390 sürekli işçi alımı yapılacak.

Başvurular 22 Nisan-26 Nisan 2024 tarihleri arasında İŞKUR üzerinden gerçekleştirilecek.

Türkşeker Şeker Fabrikaları Ankara, Eskişehir, Turhal Makina Fabrikası, Afyon İmalat Birimi ve Elektromekanik Aygıtlar Fabrikası (EMAF)’nda belirsiz süreli çalıştırılmak üzere farklı ünvanlarda 390 sürekli işçi alımı yapılacak.

Başvurular İŞKUR üzerinden gerçekleştirilecek. Başvuru yapacak adayların genel şartların yanı sıra, özel şartları da sağlaması gerekmektedir.

Türkşeker İşçi Alımı Şartları

1- Alınacak işçiler için, Türkiye İş Kurumu İl Müdürlüklerinden talepte bulunulmak suretiyle 09.08.2009 tarih ve 27314 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine uygun olarak işlem
yapılacaktır.
2- Başvurular Türkiye İş Kurumunun İl/Şube Müdürlüklerine yapılabilecektir. Başvuru ile ilgili daha detaylı bilgi Türkiye İş Kurumu’nun internet sitesinden 22 Nisan 2024 tarihinden itibaren öğrenilebilecektir.
3- Fabrikalarımıza alınacak personelin niteliklerini ve sayılarını gösteren tablolar ilişiktedir.

Kontenjan Dağılımı ve Özel Şartlar

Tükşeker Personel Alimi 1

Tükşeker Personel Alimi 2

Tükşeker Personel Alimi 3

Tükşeker Personel Alimi 4

Editör: Nihat Işık