• DOLAR 30,92 %0.02
  • EURO 33,47 %0.03
  • ALTIN 2.018,19 %0.31
  • BİST100 %nan
  • BITCOIN 51.900 %0.2
  • ETHERIUM 2.998 %2.94
-8°
00:41 İş İlanları

Sağlık Bakanlığı 27.000 sözleşmeli personel alacak. KPSS sonuçlarına göre yapılacak yerleştirme için adaylar 21-28 Şubat tarihleri arasında tercih yapacak.

7 saat önce Etkinlikler

Vanlıları birbirinden güzel kültürel ve sanatsal etkinliklerle buluşturan Büyükşehir Belediyesi, âşıklık geleneğini yaşatmak amacıyla ‘Âşıklar Şenliği’ programı düzenliyor.

8 saat önce Van Haberleri

Halkların Eşitlik ve Demokrasi Partisi (DEM Parti), 31 Mart yerel seçimleri için Çaldıran'da encümen aday belirleme çalışmalarını tamamladı.

8 saat önce Van Haberleri

AK Parti'nin Van tüm ilçe belediye encümen adayları da belli olurken İpekyolu ilçe belediye encümen adayları da belli oldu. İşte AK Parti'nin İpekyolu belediye encümen adayları...

9 saat önce Spor

İstifa eden yönetim kurulu üyelerinin yürüttüğü görevler için yeni dağlımı yapılırken yeni isimleri dahil ederek bir yönetim oluşturan başkan Feyat Kıyak'ın yeni yönetimi belli oldu.

10 saat önce Van Haberleri

Türkiye 31 Mart'ta yapılacak yerel seçimlere hazırlanıyor. Aday belirleme sürecini tamamlayan AK Parti il meclis ile belediye encümen adaylarını belirledi. Bu kapsamda AK Parti'nin Van meclis üyeleri ile tüm ilçe belediye encümen adayları da belli oldu. İşte AK Parti'nin meclis üyeleri ve belediye encümen adayları...

10 saat önce Van Haberleri

Dem Parti, Van’ın merkez ilçelerinde encümen adayları olarak YSK’ya verdiği listeleri belli oldu. Kadınların ön planda yer aldığı listelerde bir çok tanınmış sima da yer aldı.

11 saat önce Van Haberleri

HÜDA PAR Van İl Başkanlığı Edremit, Bahçesaray, Çatak, Gürpınar ve Özalp ilçelerinde belediye başkan adaylarını açıkladı.

17 saat önce Van Haberleri

Van Büyükşehir Belediyesi 425 Milyon yatırım ile 5 ilçeye arıtma tesisi yapılacağı müjdesini verdi. İşte o ilçeler...

1 gün önce Van Haberleri

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi (YYÜ) noter huzurunda yapılan 31 kişilik sözleşmeli personel kurası ile ilgili usulsüzlük iddialarına cevap verdi...