TÜBİTAK Çeşitli Branşlarda Toplam 236 Personel Alacak!

TÜBİTAK personel alımı duyurusu yayımlandı. İlgili alım duyurusuna göre, Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumuna (TÜBİTAK) Ankara ve Gebze’de istihdam edilmek üzere araştırmacı, teknik ve destek personeli pozisyonları için personel alımı yapılacak.

Başvurular 22 Nisan itibarıyla yapılacak.

TÜBİTAK BİLGEM kadrosunda istihdam edilmek üzere 230 araştırmacı ve 6 teknik ve destek personeli istihdam edilecek.  TÜBİTAK başvuru şartları https://kamuilan.sbb.gov.tr/ adresi üzerinden ilan edildi.

Yapılan açıklamada; "TÜBİTAK bünyesinde görev yapmak üzere proje personeli (araştırmacı, teknik ve destek personeli) istihdam edilecektir. Son başvuru tarihi: 13.05.2024"denildi.

TÜBİTAK BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Başvurular, 13 Mayıs'a kadar TÜBİTAK İş Başvuru Sistemi https://kariyer.tubitak.gov.tr üzerinden gerçekleştirilecektir.

Başvurular için gerekli koşullar ve süreçlere TÜBİTAK, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ve İŞKUR'un internet sayfalarından erişilebilecek.

TÜBİTAK BAŞVURUSU ŞARTLARI

Araştırmacı, Endüstri Mühendisliği, Endüstri ve Sistem Mühendisliği, Sistem Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Telekomünikasyon Mühendisliği, Adli Bilişim Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri, Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri, Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri, Bilgisayar ve Enformatik, Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği, Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği, Metalurji ve Malzeme Mühendisliği, Fizik Mühendisliği, Makine Mühendisliği Makine ve İmalat Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği, Mekatronik Sistemler Mühendisliği, Uzay Mühendisliği, Uçak ve Uzay Mühendisliği, veya Havacılık ve Uzay Mühendisliği bölümlerinden birini bitirmiş olmak.

Teknik ve Destek Personeli


Endüstri Mühendisliği, Sistem Mühendisliği, Endüstri ve Sistem Mühendisliği, Malzeme Mühendisliği, Malzeme Bilimi ve Mühendisliği, Metalurji ve Malzeme Mühendisliği, Malzeme Bilimi ve Mühendisliği, Çevre Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Makine ve İmalat Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği, Mekatronik Sistemler Mühendisliği veya İşletme Mühendisliği bölümlerinden birini bitirmiş olmak.

Tübitak Personel Alimi

RESMİ GAZETE İLANI İÇİN TIKLAYINIZ

Editör: Nihat Işık