Vansor Yönetim Kurulu Üyeleri Değişti! İşte Yeni Yönetim ve Görev Dağılımı...

Geçtiğimiz aylarda ardı ardına istifalar ile hareketli günler geçiren Vanspor Futbol Kulubü'nde olağanüstü seçim ve yeni yönetim kurulu gibi beklentiler sürerken beklenen şema oluştu.

İstifa eden yönetim kurulu üyelerinin yürüttüğü görevler için yeni dağlımı yapılırken yeni isimleri dahil ederek bir yönetim oluşturan başkan Feyat Kıyak'ın yeni yönetimi belli oldu.

TFF 2. Lig Beyaz Grupta mücadele eden Vanspor FK, başarılı yükselişini sürdürüyor.

Son haftalarda iyi bir ivme yakalayan Vanspor FK, yönetim şemasını değiştirdi. Vanspor’un yeni yönetim şeması belli oldu. Vanspor FK’dan tapılan açıklamada, “Sevgili Vanspor Camiası, Büyük bir heyecan ve kararlılıkla, Vanspor Yönetimi olarak yola devam etme kararı aldık. Eski yönetimde gerçekleştirdiğimiz değişikliklerle, kulübümüzü daha da ileriye taşımak için yeni bir döneme başlıyoruz.

Yönetimimizdeki her bir üye, sporu, adil rekabeti ve kulübümüzü en üst düzeye çıkarmayı hedefleyen bir vizyona sahiptir.

Bu yolculukta siz değerli taraftarlarımızın destekleri bizim için büyük önem taşıyor. Sizlerle birlikte, Vanspor’u daha büyük başarılara taşımak için el birliğiyle çalışacağımıza inanıyor, bu güzel camiaya olan bağlılığımızı sürdüreceğimizi belirtmek istiyoruz. Başarı dolu günlerde buluşmak dileğiyle.” İfadelerini kullandı.

Yönetime yeni eklenen isimlerle birlikte Vanspor'da yeni yönetim kademesi şu şekilde belirlendi:

Vanspor Yeni Yönetim Iş Bölümü Kim Var

Editör: Nihat Işık