Vanspor Kulüp Başkanı'ndan 'Konaklama Jesti' İle İlgili Açıklama

Vanspor Kulübü Başkanı Feyat Kıyak, geçtiğimiz hafta deplasmanda oynadıkları Diyarbekirspor maçıyla ilgili olarak sosyal medyada çıkan haberlerle ilgili bir açıklama yaptı.

Söz konusu haberlerde, konaklama ücretlerinin Amedspor Kulübü Başkanı tarafından karşılandığı iddialarının doğru olmadığını belirten Kıyak, kulüp başkanı olarak kendisinin Amedspor yetkilileriyle görüşerek indirim talebinde bulunduğunu ifade etti.

Kıyak, Amedspor kulübü yetkililerinin sadece 15 bin TL indirim yapabileceklerini belirttiklerini ve kulüp olarak konaklama ücretini önceden ödediklerini belirtti. Ayrıca, Amedspor Kulübü Başkanı'nın kendilerini aramadığını ve çıkan haberlerin tamamının doğru olmadığını vurguladı.

Vanspor Kulübü olarak herhangi bir konuda yanlış anlaşılmaya yol açmamak adına açıklama yapma gereği duyduklarını belirten Kıyak, kamuoyunu bilgilendirmek istediklerini ifade etti.

İşte O Paylaşım:

'Bilgilendirme

Geçen hafta deplasmanda oynadığımız Diyarbekirspor Vanspor maçında sosyal medyalarda çıkan haberlerde konaklama ücretımizin Amedspor kulüp başkanı karşıladığı haberlerin doğru olmadığını,

Kendim kulüp başkanını arayarak kendilerinden indirim talebinde bulundum kendilerinin de yalnızca 15 bin tl indirim yapabileceklerini söylemiş ve kulüp olarak otel ücretini bir gün öncesi hesaplarına yatırmıştık.

Orda kaldığımız sürece Amedspor kulübü başkanı nezaketen bizleri aramamıştır.

Çıkan haberlerin tamamı doğru değıldır saygılarımla' ifadelerine yer verdi.

Vanspor Kulüp Başkanı Feyat Kıyak Aciklama 1

İşte Konu İlgili O Haber

Güneydoğu Eksersi'nde yer alan haberde şu ifadelere yer verilmişti:

'Amedspor’dan Vanspor’a anlamlı jest

2. Lig Beyaz Grup’ta zirve yarışında ekonomik sorunlarla boğuşan Vanspor, Diyarbekirspor maçı için geldiği kentte Amedspor tarafından ağırlandı.

Lider Erokspor’un 4 puan gerisinde olan Vanspor, başarılı futboluna rağmen ekonomik sorunlarla boğuşuyor. Şampiyonluk mücadelesi veren kırmızı siyahlı takım, yarın (6 Mart) saat 14.00’te Diyarbakır Stadyumu’nda Play-Off’a oynayan Diyarbekirspor ile karşı karşıya gelecek.

Vanspor Kulüp Başkanı Feyat Kıyak Aciklama 3


AMEDSPOR BAŞKANI’NDAN KONAKLAMA JESTİ

Mali kriz yaşayan Vanspor’da kafilenin kentte konaklayacak imkanlarının olmadığı bilgisi üzerine oteli bulunan Amedspor Başkanı Aziz Elaldı devreye girdi. Gazetemize konuşan Amed Sportif Faaliyetler Kulübü Başkanı Aziz Elaldı, “Biz her zaman Vanspor ile dayanışma içindeydik, bu dayanışma ruhumuz da her daim devam edecek” diye konuştu.

HABER KAYNAĞI İÇİN TIKLAYINIZ

Editör: Nihat Işık