Vanspor futbolcularından Vanlılara mesaj var!

Vanspor’da forma giyen oyuncular yaptıkları açıklamada şampiyon olamadıkları için üzgün olduklarını belirterek kulüp yönetimine ve taraftarlara teşekkür etti.

VANSPOR’DA İNANILMAZ DOSTLUKLAR EDİNDİM

Vanspor’a devre arasında katılan Kaan Arslan sözleşmesinin bittiğini ifade ederek,

“Devre arasında katıldığım, bir sürü harika insan tanıdığım, inanılmaz güzel dostluklar edindiğim, çok şey öğrendiğim ve bu gün sezon bittiğinde yaşadığımız onca sıkıntıya rağmen iyi ki gelmişim dediğim Vanspor’la sözleşmem bitmiş bulunmaktadır.

İnanılmaz karakterli takım arkadaşlarıma, başkanımız Feyat Kıyak’a, sportif direktörümüz Osman Yıldırgan’a, sayın hoca ekibine ve kulüp personelimize her şey için teşekkür ederim. İyi ki varsını, her şey gönlünüzce olsun.” İfadelerini kullandı.

VANSPOR FORMASINI GİYMENİN GURURUNU YAŞADIM

Sosyal medya hesabında paylaşım yapan Vanspor’un başarılı oyuncusu Ahmet Ülük, “Ahmet Ülük Sevgili Vanspor camiası ve kıymetli taraftarlarımız, bir sezon boyunca vanspor forması altında ter dökmenin gururunu yaşadım. Hep birlikte büyük hedefler peşinde koştuk ve şampiyonluk hayalini gerçekleştirmek için elimizden geleni yaptık. Ne yazık ki, sezonu şampiyon olarak tamamlayamadık.

Ancak, bu süreçte yaşadığımız her an, gösterdiğimiz çaba ve elde ettiğimiz başarılar, hepimiz için çok değerliydi.

Bu zorlu ve heyecan dolu yolculukta yanımızda olan, desteklerini esirgemeyen tüm cami üyelerine, teknik ekibe ve tabii ki her daim bizlere güç veren taraftarlarımıza en içten teşekkürlerimi sunuyorum.

Sizlerin desteği ve inancı, sahada gösterdiğimiz mücadeleyi anlamlı kıldı. Her maçta yanımızda olan, stadı dolduran, sesleriyle bize güç veren siz büyük Vanspor taraftarlarına minnettarım, sizlerin desteği olmadan bu noktaya gelmemiz mümkün olmazdı. Sizlerle birlikte aynı hedef doğrultusunda yürümek büyük bir onurdu.” Şeklinde konuştu.

FİNALE KALMAK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPTIK

Vanspor’a katıldığı gündem bu yana takıma renk katan Sinan Kurumuş,

“Sevgili Vanspor sevdalıları, sizleri bugün üzdüğümüz için kendi adıma özür dilerim. Finale kalmayı gerçekten çok ama bunu başaramadık ve bugün sezon sonuna gelmiş bulunmaktayız.

Başkanımız Feyat Kıyak’a, sportif direktörümüz Osman Yıldırgan’a genel sekreterimiz Fatih Sarp’a, Baattin dayıya, yönetim kurulumuza, hocalarımıza ve kar kış demeden her koşulda bizi destekleyen bütün taraftarlarımıza çok teşekkür ederim. Hakkınızı helal edin.” İfadelerine yer verdi.

Vanspor Futbolcuları (3)

Kaynak: Şehrivan Gazetesi