Vanspor - Bursaspor Maçı Ertelendi!

Van Valiliği ile Van il Güvenlik Kurulunun bugün yaptığı toplantı sonrası hafta sonu oynanacak Vanspor- Bursaspor maçı için flaş bir karar alarak maçın seyircisiz oynanmasına karar vermiş ve bu karar sosyal medyada tepkilere neden olmuştu.

Bu gelişmeden sonra Türkiye Futbol Federasyonu, yarın saat 14'te oynanması gereken Vanspor-Bursaspor maçının ertelendiğini duyurdu. 

TFF, yaptığı açıklama ile Bursaspor takımın uçaklarının iptal olması nedeniyle ertelendiğini duyururken maçın ne zaman oynanacağını da açıkladı.

İşte detaylar...

İstanbul ve Ankara’dan iki uçağı da iptal edildiği için Van’a karayoluyla gitmek zorunda kalan Bursaspor’un erteleme talebini değerlendiren Türkiye Futbol Federasyonu flaş bir karar alarak maçı ertelediğini duyurdu.

VANSPOR-BURSASPOR MAÇI NE ZAMAN OYNANACAK?

TFF, yarın oynanması gereken Vanspor-Bursaspor maçının 25 Aralık Pazartesi günü aynı saatte oynanmasına karar verdi. Alınan karar gereği Vanspor-Bursaspor maç 25 Aralık Pazartesi günü saat 14.00’te oynanacak.

VANSPOR-BURSASPOR MAÇI SEYİRCİSİZ Mİ OYNANACAK?

Van Valiliği ile Van il Güvenlik Kurulunun bugün yaptığı toplantı sonrası TFF kararıyla Pazartesi gününe alınan Vanspor- Bursaspor maçının seyircisiz oynanmasına karar verdi.

Yapılan Paylaşımda:

Bursaspor kafilesinin hava muhalefeti nedeni ile Van'a gelememesi nedeni ile Vanspor - Bursaspor maçı 25.12.2023 (Pazartesi) tarihine ertelendiği belirtilmiştir.

Kaynak: Şehrivan

Editör: Nihat Işık