Vanspor Başkanı Kıyak yönetimi devretti!

Kısa bir süre önce yeniden Vanspor başkanlığına seçilen Feyat Kıyak sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada başkanlığı Erol Temel ve yönetimine devrettiğini açıkladı.

Vanspor tarafından geçtiğimiz ay yapılan olağanüstü kongrede yeniden başkan seçilen Feyat Kıyak sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda yönetimi Erol Temel’e devrettiğini açıkladı.

Vanspor Yeni Kulup Başkanı

Kıyak açıklamasında,

“Sevgili Vanspor Sevdalıları, kıymetli hemşehrilerim; Bilindiği üzere iki sezondur şehrimizin değeri olan Vansporumuzun başkanlığını yapmaktayım.

Zor şartlarda aldığımız kulübümüzü her iki sezonda da şampiyonluk yarışı içerisinde tuttuk. Birlikte çok güzel sevinçlerimiz ve hüzünlerimiz oldu. Detaylı açıklamayı gerektiği taktirde ilerleyen günlerde siz değerli kamuoyuna sunacağım.

Şuan önceliğimiz olan Vanspor kulübüdür. Bu vesileyle gerçekleştirdiğimiz kongre süreçlerimizde net bir adayın çıkmaması ve gerekli resmi başvuruların yapılmamasından dolayı tekrardan Vansporumuza başkan olma sorumluluğu hissettim.

Günahı ve sevabıyla ilk gün nasıl sahip çıktıysak bugün de kulübün menfaatleri doğrultusunda yapılacak her türlü fedakarlığa hazır olduğumu bilmenizi isterim.” İfadelerini kullandı.

HER ZAMAN VANSPOR’UN MENFAATİNİ GÖZETTİK!

Açıklamanın devamında, “Erol Temel ve Gökhan Hanoğlu hemşehrilerim ile yaptığımız istişareler sonucunda her zaman olduğu gibi bugün de kulübümüzün menfaatlerini gözetmek zorunda olduğumuz kanaatindeyiz.

Bilinmesini isterim ki vaat ettikleri bu bütçe Vansporumuzun geleceği ve hedeflediği şampiyonluk açısından çok değerlidir.

 Böyle bir durum söz konusu iken bizlere yakışan Vansporumuzun önünde engel olmak yerine bu arkadaşlarımızın yanlarında ve tam destekçileri olmaktır.” Denildi.

BU BİR VEDA DEĞİL!

Kıyak açıklamasının sonunda bunun bir veda olmadığını dile getirerek,

“Nasıl ki başkanlık sürecimde Vansporumuzun şampiyonluğu ve marka değeri için gece gündüz demeden yol arkadaşlarımızla birlikte çaba sarfettiysek bugünden sonra da bir Vanlı kardeşiniz olarak ve Vanspor taraftarı olarak her türlü fedakarlığı yapacağımızdan şüpheniz olmasın.

 İki sezondur birlikte yol aldığım yönetici arkadaşlarım, değerli hocalarım, futbolcu kardeşlerim, tesis personellerimiz ve olmazsa olmazımız taraftarlarımıza sonsuz şükranlarımı sunarım.

 Hayalleri olan kaybetmez.

Hakkınızı Helal Edin.” İfadelerine yer verdi.

Vanspor Haberleri

Editör: Nihat Işık