Van'nın Ulusal Markası Elit World Van'da

İkinci Şubesini Açtı Kurucusunun Vanlı olduğu Elite World, yeni markası ELITEWORLD GO ile Van’da

Ev konforunda, şık tasarımlı yeni nesil akıllı otel olarak tasarlanan Elite World GO Van Edremit; eşsiz göl manzarası, toplantı salonu ve enfes lezzetler sunan restoranıyla Doğu’nun incisi Van’da sizleri bekliyor...

ELITEWORLD GO Van’da 32 oda, 70 kişilik restoran ve toplantı salonu yer alıyor.

ELITEWORLD GO Van, aynı zamanda ELITEWORLD GO markasının da ilk oteli olma özelliğini taşıyor.

VAN'dan DOĞAN BİR MARKA

Kısa bir süre önce ilk franchise otellerini Samsun’da açacaklarını duyurduklarını hatırlatan Elite World Hotels&Resorts Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Emel Elik Bezaroğlu,

“Yeni stratejimiz doğrultusunda, franchise yönetim modeli ile yönetilecek ikinci otelimiz ise Van’da ELITEWORLD GO markamızla hizmet verecek. Van bizim için çok özel çünkü Elite World markasının doğduğu şehir. Yıllar önce ailemiz Van’ın ilk otelini açtı. 2012 yılında ise doğduğumuz şehre, şehrin ilk 5 yıldızlı otelini yine biz kazandırdık. Şimdi ise en yeni markamız olan ELITEWORLD GO ile Van’ın turizm hayatına bir yenilik daha getiriyoruz” diye konuştu.

Van Elit World Edremit Açıldı (1)

ALİ SÜER: ELİT WORLD MARKASI ile ÇALIŞMAK ÖNEMLİ

Van’ı destinasyon olarak iyi tanıyan, deneyimli bir marka ile iş ortaklığı yapmaktan büyük bir gurur duyduklarını belirten Süerler Group Yönetim Kurulu Başkanı Ali Süer de şu değerlendirmelerde bulundu: “1990’lı yıllarda ilimizi ziyaret eden Avrupalı turist sayısı çok yüksekti.

Şu anda özellikle İran, Irak ve Azerbaycan’dan turist alan bölgeye ilgi her geçen gün artıyor, ancak hedefimiz 1990’lı yıllarda ilimizi ziyaret eden Avrupalı turistleri tekrar misafir etmek ve Van’ın sahip olduğu tüm bu güzellikleri herkese tanıtmak.

Bu bağlamda, Elite World markasıyla beraber çalışacak olmak önemli bir adım ve bu güzel iş ortaklığının başarılı olacağına gönülden inanıyorum. Süerler Group olarak, Van’da hâlihazırda farklı sektörlerde ciddi yatırımlarımız var ve ELITEWORLD GO Van ile turizm sektöründeki yatırımlarımıza bir yenisini daha eklemiş oluyoruz.

Turizm sektöründeki en büyük hedefimiz ise hem bölgeyi turizme kazandırmak hem de bölge istihdamına katkı sağlamak.”

Van Elit World Edremit Açıldı (3)

Van Elit World Edremit Açıldı (1)-1

Van Elit World Edremit Açıldı (2)

Editör: Nihat Işık