Van'ın 4 İlçesinde Elektrik Kesintisi Uyarısı!

Van Gölü Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (VEDAŞ) tarafından yapılan açıklamada, 04 Mart Pazartesi günü (Yarın) Van,4 İlçe elektrik kesintilerinin yaşanacağı duyuruldu.

 
Van Gölü Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (VEDAŞ) tarafından yapılan açıklamada 04 Mart Pazartesi  günü (Yarın)  Van’ın merkez ilçeleri de dahil olmak üzere tüm ilçelerde elektrik kesintilerinin yaşanacağı duyuruldu.


VAN’DA ELEKTRİK KESİNTİSİNİN YAPILACAĞI YER VE SAATLER...

VAN - İPEKYOLU
İpekyolun’da 09.00 – 17.00 saatleri arasında;  Bahçıvan Mahallesi Ve Bağlı Sokaklarda Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.
İpekyolun’da 09.00 – 17.00 saatleri arasında; Cumhuriyet Mahallesi Ve Bağlı Sokaklarda Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.
İpekyolun’da 09.00 – 17.00 saatleri arasında; Ali Paşa Mahallesi Ve Bağlı Sokaklarda Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.

 VAN –TUŞBA
Tuşba ’da 09.00 – 17.00 saatleri arasında; İskele, Abdurrahman Gazi, Altıntepe Mahallelerinde Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.


 VAN -EDREMİT
Edremit’te 09.00 – 17.00 saatleri arasında; şabaniye mahallesi ve buna bağlı yunus emre sokakta planlı bakım ve onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.


MURADİYE
Muradiye’de  09.00 – 17.00 saatleri arasında; Kandahar Mahallesi Göksarlar Halı Saha Yanı Demirler Küme Evleri Civarında Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.

VAN – ERCİŞ
Erciş’te 09.00 – 17.00 saatleri arasında; Çelebibağı Mahallesinde Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.

Van Elektirik Kesintisi

Kaynak: Van Olay