Van’da Ziraat Bankası’nın Beşyol Şubesi kapandı! İşte yeni adresi…

Van’da bulunan az sayıdaki banka şubeleri, oluşan uzun kuyruklar ve bitmeyen sıralarla sık sık gündeme gelirken İş Bankasının ardından Ziraat Bankasının da Beşyol Şubesi kapatıldı.

İşte yeni adresi…

Özel ve kamu bankalarına ait yetersiz şube sayısından dolayı yeterli düzeyde bankacılık hizmeti alamayan Van’da vatandaşları zorlayacak yeni bir karar alındı.

Ziraat Bankası’ndan yapılan açıklamaya göre, her gün yüzlerce kişiye hizmet veren Beşyol Şubesinin kapandığı belirtildi.

Yeni adresine taşınan şubenin yükü de Cumhuriyet Caddesine eklenecek.

VANLILAR CUMHURİYET CADDESİNE MAHKUM EDİLİYOR

Şubenin 27 Şubat’ta kapanarak İskele Caddesi Alipaşa Mahallesinde bulunan yeni şubeye taşınacağı belirtildi. Kentin en işlek caddesinde yeterince kalabalık olan merkez şubenin alınan yeni kararla daha da kalabalık olacağı düşünülüyor.

Bankadan müşterilerine gönderilen mesajda;

“Değerli Müşterimiz, Beşyol/Van Şubemiz, sizlere daha iyi hizmet verebilmek için Alipaşa Mahallesi, İskele Caddesi, No: 66/B İpekyolu/VAN adresine taşınmıştır. Şubemizden, yeni adresinde bankacılık ve kiralık kasa hizmeti almaya devam edebilirsiniz. Bilgilerinize sunar, sağlıklı günler dileriz.” ifadelerine yer verildi.

Van Haber Son Dakika 1

HABER KAYNAĞI 

Kaynak: Van Olay