Van YYÜ’den yedek personel alım duyurusu

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi 4/B Sözleşmeli Personel Yedek Alım Duyurusu yayımladı.

İşte detaylar...

Üniversiteden yapılan duyuruda şu ifadelere yer verildi:

“30.12.2023 tarihinde Resmi Gazetede ve Üniversitemizin web sayfasında yayımlanan Üniversitemiz Dursun Odabaş Tıp Merkezi Hastanesi ve Diğer Merkezi Birimler için 4/B Sözleşmeli Personel alımı ilanına müracaat eden adayların durumlarına ilişkin ilgili komisyon tarafından yapılan değerlendirme sonuçları duyurumuzun ekinde yer almaktadır.

Söz konusu yapılan değerlendirme sonucunda;

ASIL sıralamasında olup belirtilen tarihlerde göreve başlamak için belgelerini teslim etmeyerek hakkından feragat etmiş sayılanların yerine, YEDEK sıralamasına göre alım yapılacaktır.

YEDEK olarak atanmaya hak kazanan adayların aşağıdaki istenen belgelerle birlikte, 20.03.2024 tarihi mesai bitimine kadar Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığına şahsen teslim etmeleri gerekmekte olup, aday ile hizmet sözleşmesi imzalanacaktır.”

Bu duyuru tebliğ mahiyetinde olup, adaylara ayrıca bir tebligat yapılamayacaktır. 

Adaylardan İstenilen Belgeler:

1) Diploma (E-Devlet çıktısı, Aslı veya noter onaylı )

2) Başvurulan unvanın aranılan nitelik kısmında yazan sertifika ve katılım belgeleri ibraz edilecektir. ( Noter onaylı )

3) Tecrübe veya deneyim istenen alanlar için çalışma belgesinin aslı ve barkodlu Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) hizmet dökümü, ( SGK hizmet dökümü Noter onaylı )

4) Sağlık Raporu

5) Koruma ve Güvenlik Görevlisi (Erkek-Kadın), Destek Personeli Temizlik (Erkek-Kadın), Destek Personeli Bahçe Bakımı (Erkek-Kadın), Destek Personeli Bakım Onarım (Erkek), Destek Personeli Şoför için Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Dursun Odabaş Tıp Merkezinde alınacak Sağlık Kurulu Raporu.

6) Mal Bildirim Beyan Formu. (Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığı web sitesinde temin edilecektir. Formun iki sayfası da, aday tarafından elle doldurulup imzalanacaktır)

7) Kamu Görevlileri Etik Sözleşmesi (Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığı web sitesinde temin edilecektir.

8) 4 adet vesikalık fotoğraf.

9) Nüfus Cüzdanı Fotokopisi.

NOT

1: ASİL ADAYLARDAN İSTENEN ATAMAYA ESAS BELGELERİN DOĞRULUĞU TEYİT EDİLMEDİĞİ TAKDİRDE ATAMALARI YAPILMAYACAKTIR.

NOT 2:  BİLİNDİĞİ GİBİ;  657 SAYILI DEVLET MEMURLARI KANUNUN 4/B MADDESİ GEREĞİNCE, SÖZLEŞMELİ OLARAK İSTİHDAM EDİLENLER HİZMET SÖZLEŞMESİNE AYKIRI HAREKET ETMESİ NEDENİYLE KURUMLARINCA SÖZLEŞMELERİNİN FESHEDİLMESİ VEYA SÖZLEŞME DÖNEMİ İÇERİSİNDE BAKANLAR KURULU KARARI İLE BELİRLENEN İSTİSNALAR HARİÇ SÖZLEŞMEYİ TEK TARAFLI FESHETMELERİ HALİNDE, FESİH TARİHİNDEN İTİBAREN 1 (BİR) YIL GEÇMEDİKÇE KURUMLARIN SÖZLEŞMELİ PERSONEL POZİSYONLARINDA İSTİHDAM EDİLEMEZLER.   

Adres:   Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Telefon : 0432–486 54 22-22042 

İSİM LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

H -02 HEMŞİRE

H -04 HEMŞİRE

H -05 HEMŞİRE

ST - 02 SAĞLIK TEKNİKERİ

Editör: Nihat Işık