Van YYÜ'den Sürekli İşçi Mülakat Sınavı Duyurusu

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Rektörlüğünden

SÜREKLİ İŞÇİ MÜLAKAT SINAVINA ALINACAK ADAYLARA İLİŞKİN DUYURU

*Üniversitemiz çeşitli birimlerinde sürekli işçi kadrolarında istihdam edilmek üzere, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/D maddesi, 4857 sayılı İş Kanunu ile Kamu Kurum ve Kuruluşlarında İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri kapsamında Türkiye İş Kurumu (İŞ-KUR) aracılığı ile sürekli işçi alım ilanına çıkılmış,

*Söz konusu ilan edilen sürekli işçi kadrolarına yapılan başvurulara ilişkin Van İş Kurumu tarafından kurumumuza gönderilen başvuru listelerinde ismi geçen adaylardan noter kurası öncesi istenilen koşulları sağlayıp sağlamadıklarını tespit etmek amacıyla 15-22 Ocak 2024 tarihleri ile 05-06 Şubat 2024 tarihleri arasında adaylardan alınan belgeler değerlendirilmiş,

*Başvuru koşullarını sağlayan adaylar için 14.02.2024-19.02.2024 tarihlerinde Üniversitemiz kampüs yerleşkesindeki Spor Kompleksi salonunda Van 11. Noteri huzurunda asıl ve yedek kurası çekilmiş ve sonuçlar Üniversitemiz Web sayfasında ilan edilmişti. 

Noter kurasına tabi tutulmadan mülakata girmeye hak kazanan adaylar (İlan edilen kadro sayısının 4 katı kadar başvuru olmayan alanlar için) ile Van 11. Noteri tarafından çekilen kura sonucunda ASIL olarak sözlü sınavına girmeye hak kazanan adayların sözlü sınav tarihlerine ilişkin sınav programı ile ilgili açıklamalar aşağıda belirtilmiştir. 

Van Yyü Isci Alimi Mülakat Duyurusu 1

Van Yyü Isci Alimi Mülakat Duyurusu 2

Van Yyü Isci Alimi Mülakat Duyurusu 3

  AÇIKLAMALAR :   

1. Mülakata alınacak adaylar mülakat sınav saatinden en az 30 dakika önce mülakat sınavı adresinde  hazır bulunacaklardır.

2. Asil adaylardan süresi içinde belge teslim etmeyenler, gerçeğe aykırı başvuru yapanlar, hakkından feragat edenler ile yapılacak sözlü sınavı sonucunda ilan edilen kadro sayısı kadar liste oluşmadığı takdirde,  liste sırasına göre yedek adaylar mülakata çağrılacaktır. 

3. Adayların T.C Kimlik kartlarını yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Kimlik kartı olmayanlar sınava alınmayacaktır.   

4. Bu ilan tebliğ niteliğinde olup, adaylara ayrıca bir tebligat yapılmayacaktır.  

Engelli 2 Kişi Büro Lisans

Engelli Büro İşçisi Ön Lisans (Turizm)

Engelli Santral Operatörü

Engelli Büro İşçisi (2 Kişi) (Önlisans)

Engelli Veterinerlik Hizmetleri

Engelli Klinik Destek (2 Kişi) (Önlisans)

Engelli 2 Kişi Sağlık-Klinik Destek Elemanı

ENGELLİ  5 KİŞİ TEMİZLİK

ENGELLİ  4 KİŞİ TEMİZLİKMAKİNE VE BAKIM ONARIM İŞÇİSİ 2 KİŞİLİK

BAKIM ve ONARIM HİZMETLERİ-ELEKTİRİKÇİ 1 KİŞİLİK

SIHHİ TESİSAT İŞÇİSİ 1 KİŞİLİK

HAYVAN BAKICISI 6 KİŞİ

MARANGOZ 2 KİŞİ

Bahçe Bakımı

Tarım İşçisi

Engelli Büro İşçisi  (4 Kişi) (Lise-Lisans)Engelli Havuz Temizlik İşçisi

Diğer Hayvan Yetiştirme

Engelli Matbaa İşçisi

Engelli Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı

Diğer Hayvan Yetiştirme ( Van Kedisi)

Editör: Nihat Işık