Van Mall AVM Bu Kez Kesin Açılıyor!

Van’da aylardır tadilat yapılan Mall AVM’nin açılış tarihi belli oldu.

İşte AVM’nin açılış tarihi…

Van’ın uzun süredir gündeminden düşmeyen ve açılışı yılan hikâyesine dönen Van Mall AVM, 23 Aralık’ta yeni konseptiyle açılışa hazırlanıyordu.

Yıllardır atıl durumda olan AVM’nin yeni konsept nedeniyle tadilata girmişti.

Van Mall AVM’de yapılan tadilat çalışmaların tamamlanamamasından dolayı açılışının bir kez daha ertelenmişti.

VAN MALL AVM’NİN TADİLATINDA SONA GELİNDİ!

Kentteki birçok sorun gibi kronik bir hal alan AVM’nin ne zaman açılacağı Vanlılar tarafından merak konusuyken, AVM’nin açılış tarihi ile ilgili yeni bir gelişme daha yaşandı.

Van’ın kalbi konumunda bulunan ve en işlek cadde olarak bilinen Cumhuriyet Caddesi üzerinde yer alan AVM’nin açılış tarihi belli oldu.

Van Mall Avm Alış Veriş (1)-1

VAN MALL AVM’NİN YENİ AÇILIŞ TARİHİ BELLİ OLDU

Van Mall AVM’de yapılan tadilat çalışmaların tamamlanmasından sonra açılması beklenirken 23 Aralık’ta yeni konseptiyle açılışa hazırlanan Van Mall AVM’nin yeni açılış tarihi ise 22 Mart oldu.

AVM'nin sosyal medye hesabından yapılan paylaşımda şu ifadelere yer verildi

'VANMALL AÇILIYOR 
Açılışı heyecanla beklenen Dünyaca Ünlü Markalar VANmall’da. Büyük açılış 22 Mart’da. Açılışa özel dev indirimler için beklemede kalın.'

İŞTE VAN MALL AVM'de YER ALACAK MARKALAR

Van Mall Avm Alış Veriş (1)

VAN MALL AVM'nin WEB SİTESİNDEN

‘Alışverişin Gülen Yüzü’ sloganıyla çok yakında hizmete açılacak olan VANmall, ziyaretçilerine her yönüyle rahat, keyifli ve kaliteli bir alışveriş sunma misyonu yol alıyor. 38.500  m² Kapalı alanı, 17.500 m² kiralanabilir alanı, ücretsiz otoparkı, kafeleri, restoranları, sinema salonları ve çocuklar için oyun alanlarıyla her gün 10.00 - 22.00 saatleri arasında ziyaretçileriyle buluşacak.

Van’ın en işlek caddesi olan Cumhuriyet caddesinde yer alan ve günün her saatinde yoğun ziyaretçi akınına uğrayan çarşının tam kalbinde yer alan VANmall  Modadan yeme içmeye, spordan teknolojiye kadar en fazla ürün seçeceğine sahip karma alışveriş merkezi olacak ve sıra dışı bir alışveriş deneyimi sunacak.

VANmall onlarca  ulusal ve uluslararası alternatif markayı çatısı altında toplayarak, güçlü marka karmasının yanında fark oluşturacak sınırsız eğlence birimleri ile de hizmet sunan bir alışveriş merkezi olma özelliği taşıyacak.

Alışverişin gülen yüzü VANmall çok yakında açılacak.' 

Van Mall Avm Alış Veriş (2)

Kaynak: Şehrivan Gazetesi