Van, 9. Yöresel Ürünler Fuarı açılıyor

Türkiye'nin dört bir yanından lezzetlerin Van'da buluşacağı 'Yöresel Ürünler ve Hediyelik Eşya Fuarı' için geri sayım başladı.

Van'da Anatolia Grup tarafından bu yıl sekizincisi düzenlenen "Yöresel Ürünler ve Hediyelik Eşya Fuarı" kapılarını ziyaretçilerine açıyor.

1- 10 Mart  2024 tarihleri arasında 9. kez düzenlenecek olan Türkiye’nin en büyük Yöresel Ürünler ve Hediyelik Eşya Fuarı, Van Expo Fuar ve Kongre Merkezinde ziyaretçilere kapılarını açıyor.

Türkiye’nin bir çok ilinden üreticiler yöresel ürünleri, 9. Van Yöresel Ürünler ve Hediyelik Eşya Fuarı’nda sergileyecek.

Karadeniz’in peynir ve tereyağlarından, Ege’nin zeytin ve zeytinyağlarına, Adıyaman’ın peynirli helvasından, Aydın’ının incirlerine, Giresun’un fındık ezmelerinden, Maraş’ın baharatlarından, Isparta’nın gül ürünlerinden, Hatay’ın sabunlarından, Mardin’in gümüşlerinden, Gaziantep’in bakırlarına varana kadar bir çok yöresel ürün ve hediyelik eşya, yarın kapılarını açacak olan fuar, Van Expo Fuar ve Kongre Merkezinde sergilenecek.

Van Yöresel Ürünler Fuarı

Van Yöresel Ürünler Hediyelik Eşya Fuarı Açılıyor 5

Editör: Nihat Işık