TOKİ, Van’ın Üç İlçesinde Uygun Fiyata Yüzlerce Arsa Satıyor!

Konut ve arsa fiyatlarında büyük artışların yaşandığı Van’da TOKİ, önemli bir kampanya başlattı.  

TOKİ’den yapılan açıklamada, İpekyolu, Tuşba ve Gevaş’ta bulunan muhtelif arsaların uygun fiyata satışa çıkarıldığı belirtildi.

İşte başvuru tarihi ve arsa sayısı…

TOKİ, Van’da arsa satışı yapacağını duyurdu. İpekyolu, Tuşba ve Gevaş’ta bulunan yüzlerce arsayı açık artırma yöntemiyle uygun fiyata satışa çıkardığını açıklayan TOKİ, başvuru tarihlerini duyurdu.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Van’da bulunan 214 arsayı açık artırmayla satışa sundu.

Van Toki Arsa Satışı (1)

BAŞVURU TARİHİ NE ZAMAN?

Van’da arsa satışına ilişkin açık artırma, 1 Mart 2024 Cuma günü 10.30’da yapılacak. Müzayede Holiday Hotel Çukurambar – Ankara ile TOKİ İstanbul Hizmet Binası konferans salonunda gerçekleştirilecek.

Ayrıca internetten de "www.emlakmuzayede.com.tr" adresinden teklif verilebilecek.

İnternet katılımı için kayıtlar, 26 Şubat saat 10.30’da sona erecek.

YÜZDE 25 PEŞİNAT 48 AY VADE

Alıcılar, konut, ticaret, sanayi ve turizm tesis alanı niteliğindeki arsalara yüzde 25 peşinat 48 ay vade ile sahip olabilecek. Ayrıca arsalar KDV’den muaf şekilde satılacak.

Satışa sunulan arsalara ilişkin detaylı bilgiye “www.toki.gov.tr” ile “www.emlakmuzayede.com.tr” internet adresinden ve 0 212 608 15 00 numaralı telefondan ulaşılabilecek.

Van Toki Arsa Satışı (2)

KAYIT YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

Kaynak: Van Olay