Kültür ve Turizm Bakanı Van'a Geliyor!

Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın Türkiye’nin uluslararası marka değerine katkıda bulunmak amacıyla 16 şehirde çok daha kapsayıcı etkinliklerle yaygınlaştırdığı Türkiye Kültür Yolu Festivali 3 gün sonra Van’da da düzenlenecek.

Festivalin hazırlıkları son hızla devam ederken, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy festival kapsamında Van’a gelecek.

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Van Kültür Yolu Festivali’nin açılış programına katılmak üzere Van’a gelecek.

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından Van'da  düzenlenecek olan Kültür Yolu Festivali’ne 3 gün kalırken Van’da ilk defa düzenlenecek olan festivalde konserlerden sergilere, tiyatrodan opera ve bale gösterilerine, söyleşilerden atölyelere, çocuk etkinliklerinden dijital sanata yüzlerce etkinlik gerçekleştirilecek.

Van Kültür Yolu Festivali Hangi Sanatçılar Sahne Alacak 1 (1)

BAKAN ERSOY VAN KÜLTÜR YOLU FESTİVALİ’NİN AÇILIŞ PROGRAMINA KATILACAK!

29 Haziran-7 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek olan Van Kültür Yolu Festivali için heyecan doruktayken, festival için hazırlıklar da tüm hızıyla devam ediyor.

Van halkının merakla beklediği festivalin programı netleşirken, Cumartesi günü düzenlenecek olan festivalin açılış programına Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet Nuri Ersoy da katılım sağlayacak.

Van Kültür Yolu Festivali’nin startı Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un katılımıyla 29 Haziran Cumartesi günü Van Müzesi’nde düzenlenecek.

Açılış programına AK Parti Van Milletvekillerinin de katılması bekleniyor.

Van Kültür Yolu Festivali Takvimi Sanatçıları Programı

FESTVAL PROGRAMI İÇİN TIKLAYINIZ

Kaynak: Şehrivan Gazetesi