Hakkari Eski Milletvekilinden Abdulahat Arvas'a Çağırı!

23.Dönem AK Parti Hakkâri Milletvekili Abdulmuttalip Özbek, sosyal medya hesabından yapğıtı paylaşım ile Van Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdulahat Arvas'a çağrıda bulundu...

İşte O Çağrı:

 “Kardeşim Abdulahat Arvas, milletin desteği olmadan yönetime gelmek vicdanı yaralar.

Sayın Cumhurbaşkanımızın seçim gecesi konuşmasını hatırlamanı isterim: ‘milletimizin kararına hürmetsizlik etmeyecek, milletin takdirini sorgulamaktan uzak duracağız’.

Ak Parti olarak tüm çabalarımıza rağmen Vanlı vatandaşlarımız tercihini Abdullah Zeydan’dan yana kullanmıştır.

Bize düşen milletimizin seçimine saygı göstermek ve önümüzdeki seçimler için çalışmaktır.

Adını aileni tüm Vanlıları düşünerek bu karardan bir an önce vazgeçmeni dilerim” dedi.

Sosyal Medyadan Yapılan Diğer Çağrılar:

Osman Nuri Yıldız (Gazeteci)

AK Parti Van Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Abdulahat Arvas çıksa ve "Ben bu mazbatayı kabul etmiyorum" derse herşey tersine döner ve kendisi de tarihe geçer.

Van Haber Son Dakika Çağrı 2

Ahmet Bayram (Gazeteci)

Sayın Arvas, toplumun hiç bir kesiminden size destek yok farkındasınız değil mi? Solcusundan-sağcısına, muhafazakarından-komünistine, AK Partilisinden-DEM'lisine peki o mazbatayı alsanız kime başkanlık yapacaksınız? Siyasi hayatınızda tarihi bir dönemeçtesiniz! Tarih yazma fırsatı sizin elinizdedir. Sayın vekilimiz, dava arkadaşınız güzel özetlemiş.

AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdulahat Arvas'ın alacağı karar onu ya Türk siyasetinde zirveye taşıyıp, unutulmazlar arasına sokacak ya da siyasetin tozlu raflarına..

Van Haber Son Dakika Çağrı 3

Abdullah Zeydan

Zeydan'dan AKP'li aday Arvas'a; "Sen de buranın insanısın. Bu halkın içinde yaşamışsın. Bu halk seni milletvekili yapmış. Bu halkın iradesini, bu halkın onurunu böyle tuzaklarla ayaklar altına alman doğru değil. Nasıl bu halkın yüzüne bakacaksın?"

Van Haber Son Dakika Çağrı 4

Abdulnuttalip Özbek (Hakkari Eski Milletvekili)

Van Haber Son Dakika Çağrı

Editör: Nihat Işık