Dev otel zinciri yeni markasıyla Van'da!

Türkiye'nin önemli markalara Van'da otel kurmaya devam ederken Türkiye'de önemli bir marka haline gelen Elite World Otel, yeni markasıyla Van'a geliyor.

Turizm Ajansı'nın haberine göre, Van'ın Edremit ilçesinde bir süredir inşaat çalışmaları devam eden otelin markası Elit World Go oldu.

Oluşturulan yeni markasının ikinci franschasing adresi olarak Van'ı seçen otel zinciri, bu yılın sonuna doğru misafirlerini ağırlamaya başlayacak.

Yatırımcılar Ali Süer ve Gülistan Süer'in kurduğu otel Edremit'te Van Gölü manzarası eşliğinde konforlu ve huzurlu bir konaklama sunacak.

ELITE WORLD GO MARKASININ İLK OTELİ DE VAN'DA KURULUYOR

ELITEWORLD GO Van; 32 odası, 70 kişilik restoranı ve toplantı salonu ile her sene yerli ve yabancı turistleri ağırlayan, plajları ve sahilleriyle meşhur Van’ın Edremit ilçesinde misafirlerine hizmet verecek.

Havaalanına ve şehir merkezine kolay ulaşılabilir konumu ile ilçeye seyahat edenler için büyük bir avantaj sunacak olan ELITEWORLD GO Van, aynı zamanda ELITEWORLD GO markasının da ilk oteli olma özelliğini taşıyor.

ELİT WORLD MARKASI BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR!

“50 yıla yaklaşan konaklama deneyimimizi yatırımcılarla paylaşma stratejimiz doğrultusunda, markalarımızla yatırımcılara franchise ve management yönetim modeli imkânları sunuyoruz.

Elite World markasının gücünü ve kalitesini, birbirinden farklı konaklama ihtiyaçlarına cevap veren otellerimizle ülkemizin 7 bölgesine yayarken, ülkemizde turizmin gelişmesine katkı sunmayı da hedefledik” dedi.

ELİT WORLD HOTELS, VAN'IN TURİZMİNE BİR YENİLİK DAHA GETİRİYOR

Kısa bir süre önce ilk franchise otellerini Samsun’da açacaklarını duyurduklarını hatırlatan Emel Elik Bezaroğlu, “Yeni stratejimiz doğrultusunda, franchise yönetim modeli ile yönetilecek ikinci otelimiz ise Van’da ELITEWORLD GO markamızla hizmet verecek.

Van bizim için çok özel çünkü Elite World markasının doğduğu şehir. Yıllar önce ailemiz Van’ın ilk otelini açtı.

2012 yılında ise doğduğumuz şehre, şehrin ilk 5 yıldızlı otelini yine biz kazandırdık. Şimdi ise en yeni markamız olan ELITEWORLD GO ile Van’ın turizm hayatına bir yenilik daha getiriyoruz” diye konuştu.

SÜERLER GRUP DA BÜYÜMESİNİ ELİTE WORLD İLE SÜRDÜRDÜ

Van’ı destinasyon olarak iyi tanıyan, deneyimli bir marka ile iş ortaklığı yapmaktan büyük bir gurur duyduklarını belirten Süerler Group Yönetim Kurulu Başkanı Ali Süer de şu değerlendirmelerde bulundu:

“1990’lı yıllarda ilimizi ziyaret eden Avrupalı turist sayısı çok yüksekti. Şu anda özellikle İran, Irak ve Azerbaycan’dan turist alan bölgeye ilgi her geçen gün artıyor, ancak hedefimiz 1990’lı yıllarda ilimizi ziyaret eden Avrupalı turistleri tekrar misafir etmek ve Van’ın sahip olduğu tüm bu güzellikleri herkese tanıtmak.

Bu bağlamda, Elite World markasıyla beraber çalışacak olmak önemli bir adım ve bu güzel iş ortaklığının başarılı olacağına gönülden inanıyorum.

Süerler Group olarak, Van’da hâlihazırda farklı sektörlerde ciddi yatırımlarımız var ve ELITEWORLD GO Van ile turizm sektöründeki yatırımlarımıza bir yenisini daha eklemiş oluyoruz.

Turizm sektöründeki en büyük hedefimiz ise hem bölgeyi turizme kazandırmak hem de bölge istihdamına katkı sağlamak.”

Kaynak: Şehrivan

Editör: Nihat Işık