Dedeman Van açıldı

Dedeman Holding bünyesindeki Dedeman Van dün faaliyete girdi.

Banu Dedeman: Van'ın tek resort oteli

“Van’ın Bodrum’u” olarak nitelendirilen Edremit ilçesinde, gölün kıyısındaki otelin Van'ın tek resort oteli olma özelliğini taşıdığına dikkat çekti.

Dedeman markasını farklı konseptler sunan 9 markası ile büyütmeye devam ettiklerini belirtirken, misyonlarını; bulundukları şehirleri uluslararası seviyede tanıtmak, bölge ekonomisine ve istihdamına katkı sağlamak olarak tanımladı.

Dedeman Van oteliyle birlikte hizmete açık 24, sözleşmesi imzalanmış 14, imza aşamasında olan 15 otel ile yıl sonuna kadar toplamda 53 otele ulaşacaklarını belirten Dedeman farklı konseptler sunan 9 markası ile büyütmeye devam ettiklerini belirtirken,

Misyonlarını; bulundukları şehirleri uluslararası seviyede tanıtmak, bölge ekonomisine ve istihdamına katkı sağlamak olarak tanımladı.

Dedeman misafirperverliği Doğu'nun gizemli ve büyüleyici şehri Van'da.

Van Gölü'nün muhteşem manzarasına sıfır konumda bulunan otelimiz içerisinde bulunan bungalov konaklama, havuz, aquapark ve spa alanlarıyla 19 Mayıs 2023 Cuma günü açıldı." ifadelerine yer verildi.

Büyüme yolcuğuna emin adımlarla devam edeceklerini belirten Dedeman, "Türkiye'nin 81 ilinde, Balkanlar ve Ortadoğu dahil farklı kıta ve ülkelerde Dedeman bayrağını dalgalandırmak en büyük arzumuz. Bu marka altında farklı konseptler sunan zincirimizi büyütmeye devam ediyoruz. Bulunduğumuz şehirleri uluslararası düzeyde tanıtmak ve bölge ekonomisine, istihdamına katkı sağlamak en önemli misyonumuz." diye konuştu.

Yerli ve yabancı turistlerin en uğrak yerlerinden biri olan Van'ın çok daha büyük bir potansiyelinin olduğuna inandıklarını ifade eden Dedeman, şunları kaydetti:

"Van'ın uluslararası arenadaki tanıtımına destek olmak istiyoruz. Bugün açılışını gerçekleştirdiğimiz otelimizle birlikte hizmete açık 24, sözleşmesi imzalanmış 14, imza aşamasında olan 15 olmak üzere 53 otelle 7 bin yatak kapasitesine ulaşacağımızı büyük bir mutlulukla sizlerle paylaşmak istiyorum.

Van'ın Bodrum'u olarak nitelendirilen Edremit ilçesinde Van Gölü'nün hemen kenarında yer alan otelimiz 12 bin metrekarelik bir alan üzerinde mavi ve yeşilin buluştuğu bir ortamda tatil köyü konsepti ve yatay dizayn edilmiş mimarisiyle dikkat çekiyor. 157 yatak kapasiteli olacak."

Kaynak: Turizm Ajans

Editör: Nihat Işık