Beyoğlu Çarşı Spor - Vanspor Maçı Yayını Canlı İzle

Türkiye Futbol Federasyonu 2. Lig beyaz grupta mücadele eden ACNTurk Vanspor FK bu hafta Beyoğlu Yeni Çarşı spor ile karşı karşıya geliyor. İstanbul Esenyurt Necmi Kadıoğlu Stadında yapılacak karşılaşmanın yayıncı kuruluşu belli oldu.

Türkiye Futbol Federasyonu 2. Lig beyaz grupta mücadele eden ACNTurk Vanspor FK bu hafta Beyoğlu Yeni Çarşı spor ile karşı karşıya geliyor. Çarşamba günü kendi evinde Ankaraspor ile yapılan karşılaşmadan galip ayrılan Vanspor hafta sonu yapılacak karşılaşmadan 3 puan alarak dönmeyi hedefliyor.

Türkiye Futbol Federasyonu 2. Lig beyaz grupta mücadele eden ACNTurk Levent Gümüşdere Hakemliğinde başlayacak karşılaşmadan Vanspor 3 puan alarak evine dönmeyi hedefliyor. Antrenman çalışmalarının aralıksız sürdüğü kentte Vanspor FK ligde ki 3 karşılaşma için hazırlanıyor.

Vanspor Pazar günü yapılacak karşılaşma sonrası 37 hafta Ankara Demirspor ile 38 haftasında ise Bursaspor ile karşı karşıya gelecek. Vanspor bu üç karşılaşmadan puan alarak 1. Lige yükselmeyi hedefliyor.

Vanspor FK ile Beyoğlu Yeni Çarşı FK maçı VAN TV ekranlarında (CANLI YAYIN)

Hafta sonu yapılacak karşılaşmanın yayıncı kuruluşu Van’ın tek ulusal kanalı Van TV oldu. Türkiye Futbol Federasyonu aldığı karar neticesinde maç Türksat uydusu üzerinden televizyondan ve http://vantv.net 'en yayınlanacak, 11837- Sem: 3000- Pol V frekans bilgileri ile uydu üzerinden yayını izlemek isteyen vatandaşlar karşılaşmayı kesintisiz izleyebilecek. Muhammet Emre Tekin’nin anlatımıyla yayınlanacak karşılaşma aynı zamanda haber sitemizden de anlık yayınlanacak.

MAÇ BİLET FİYATLARI BELLİ OLDU

Bilet Hakkında Bilgilendirme!!

Yarın oynayacağımız Beyoğlu maçı için bilet fiyatları 300 TL olarak belirlendi

Not, taraftarlarımız stat kapasitesi olan 4500 kadar bilet alabilir, bilet satışları stat gişelerinde saat 12:00’de gerçekleştirilecek.

BİLGİLENDİRME
'Kıymetli halkımız Vanspor'umuz pazar günü İstanbul Esenyurt'ta Necmi KADIOĞLU Stadyumunda Beyoğlu Yeni Çarşı Spor Kulübü ile Şampiyonluk için son derece kritik bir karşılaşmaya çıkacaktır.

Bu kritik maçta bizlere verilen kontenjan sayısı 7250 olarak belirlenmiştir.


Not; Bilet fiyatları 300 TL olup maç günü stat gişelerinde satışa sunulacaktır.
GÖLKENTLİLER İSTANBUL'

MAÇI CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Beyoğlu Carsi Spor Vanspor Maci Canlı Izle

Kaynak: Van 65 Haber