VanMall Dopdolu Bir Açılış Programıyla Bugün Resmi Olarak Açılıyor

Van’da kentin kalbi konumundaki yıllardır atıl halde bulunan AVM yapılan tadilat çalışmalarının ardında yeni ismiyle açıldı. Van'da alışveriş, ticaret, eğlence ve sosyal hayatına yeni bir boyut kazandıracak olan Van Mall AVM 5 yıl aradan sonra bugün itibarıyla kapılarını ziyaretçilerine açıtı.

2010 yılında inşaa edilen ve bugüne kadar üç kez isim değiştirerek açılıp kapanan Van Park AVM ! City Van AVM ! dün Van Mall olarak yoğun ilgiyle hizmete açıldı.

Bugün ise resmi olarak açılacak olan VanMall AVM' de renkli ve dopdolu bir açılış yapılacak.

Van Mall Avm Vanmall Açıldı (19)

Dopdolu bir açılış programıyla tüm gün devam edecek VANmall açılış programımıza tüm halkımız davetlidir.

İşte Açılışta Birbirinden Renkli Etkinlikler

Van Mall Avm Vanmall Açıldı (11)

Van Mall Avm Vanmall Açıldı (12)

Van Mall Avm Vanmall Açıldı (13)

Van Mall Avm Vanmall Açıldı (14)

Van Mall Avm Vanmall Açıldı (15)

Van Mall Avm Vanmall Açıldı (16)

Van Mall Avm Vanmall Açıldı (17)

Van Mall Oldukaç İddialı Açıldı

Van'ın kalbi konumunda bulunan Cumhuriyet Caddesi'ndeki Van Mall AVM, tadilattan geçtikten sonra yeni konseptiyle dün kapılarını açtı. Uzun süre kapalı kaldıktan sonra yeniden açılan AVM'ye yoğun ilgi görürken, AVM'nin resmi açılışı ise bugün yapılacak.

Açılışı heyecanla beklenen Van Mall AVM'nin yönetiminde bulunan isimler, kentteki gazetecilerle iftar yemeğinde bir araya gelerek süreçle ilgili açıklamalarda bulundu.

Van Mall Avm Vanmall Açıldı (1)

"1.5 YILDIR EMEK VERİYORUZ"

Mall AVM ile ilgili açıklamalarda bulunan GLA Yönetim A.Ş. Genel Müdürü Tahir Çelik, "1.5 yıldır emek veriyoruz. Dönem dönem bizim de umudumuzu kaybettiğimiz oldu. Van'a bu vesileyle ilk defa geldik. Van'da ciddi bir ticari potansiyel var. Van diğer şehirlere göre çok farklı ve daha fazlasını hak ediyor. Van'ın bu potansiyeline rağmen bir tane tek alışveriş merkezi vardı. Alışveriş merkezini Van'a kazandırmak istedik. Son 2 aydır kiralama kısmı bitti. Şu an alışveriş merkezi yüzde 100 kiralanmış durumda" dedi.

"VAN MALL AVM, TÜRKİYE'DE HERKESİN İSMİNDEN BAHSEDECEĞİ BİR ALIŞVERİŞ MERKEZİ OLACAK!"

Çelik, AVM'de herkese hitap edecek markaların olduğunu belirterek,

"Markaların önemli bir kısmı dekorasyonunu tamamladı. İnanıyoruz ki bıradaki mağazaların her biri Türkiye genelinde sıralamaya girecek mağazalar olacak. Büyük mağazalar var. Türkiye'de Van Mall AVM'nin adından söz ettireceğiz.

Herkese hitap edecek markalar var. İnanıyoruz ki bu yaz itibarıyla Türkiye'de herkesin isminden bahsettiği bir alışveriş merkezi olacak" ifadelerini kullandı.

Van Mall Avm Vanmall Açıldı (2)

Editör: Nihat Işık