Vanlı Kardelenlerden Beşiktaşlılara Konser

Van Gürpınar’ın Gür Sesli Çocukları, Gürpınar Borsa İstanbul Kız Yatılı Bölge Okulu Kız Korosu, Türkiye’nin en büyük taraftar grubu olan Anadolu Beşiktaş Derneği üyelerine Ankara’da konser verdi.

Vanlı Beşiktaşlı Kızlar
Van Gürpınar Yatılı Bölge Okulu Kızlarından Beşiktaş Marşı

Beşiktaşlılar tarafından oldukça ilgi gören ve Beşiktaş için söyledikleri marşlarla sosyal medyada tıklanma rekorları kıran Gürpınar Borsa İstanbul Kız Yatılı Bölge Okulu Kız Korosu, Anadolu Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Kenan Erdoğan tarafından özel olarak Ankara’ya davet edildi.

Vanlı Beşiktaşlı Kızlar
Gürpınarlı Beşiktaşlı Kızlar Konser için Ankara'da

Müzik Öğretmenleri Mecnun Dinçer refakatinde Ankara’da konuk edilen öğrenciler için düzenlenen gezi programından gerçekleşen konseri Beşiktaşlı taraftarlar büyük bir hayranlıkla dinledi.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’nın da çocukları karşıladığı programdaki konser iki bölümden oluştu. Konserin ilk bölümünde klasik eserler ikini bölümünde ise Beşiktaş ile ilgili seslendirilen eserlerle Gürpınar’ın kardelenleri Beşiktaşlıların yüreğine dokudu.

Vanlı Beşiktaşlı Kızlar
Vanlı Kızları Fikret Orman Karşıladı

Ayrıca programda, Vanlı olan Beşiktaş JK Genel Kurul ve Dernek Disiplin Kurulu Üyesi Merhum Fahrettin Soydan için anısını özel bir klip gösterimi yapıldı.

Van'daki diğer güncel haberler için TIKLAYINIZ

Editör: Nihat Işık