İpekyolu Belediyesi Kadın Spor Merkezleri ile Spor Komplekslerinin Yeni Dönem Kayıtları Başladı!

İpekyolu Belediyesi bünyesinde Gençlik ve Spor Müdürlüğü’ne bağlı Kadın Spor Merkezleri ile Spor Komplekslerinin yeni dönem kayıtları başladı.


Karşıyaka Spor Kompleksi,

HüsrevPaşa Kale Parkı Spor Tesisleri,

İpek Park Basketbol Sahası,

Çocuk Spor Merkezi,

Bahçıvan Mahallesi Kadın Spor Merkezi,

Şerefiye Mahallesi Kadın Spor Merkezi,

Cevdet Paşa Mahallesi Kadın Spor Merkezi 

Alipaşa Mahallesi Kadın Spor Merkezi’nde verilecek kursların başvuruları 24 Nisan 2024 Çarşamba günü saat 09.00’da alınmaya başlayacak.


Başvurular merkezlerde bizzat kimlik fotokopileri ile birlikte alınacak. Kontenjanlarla sınırlı olan yeni dönem spor okulu başvurularından tüm halkımız ücretsiz olarak faydalanacak.


Spor merkezlerimiz halkımızın ücretsiz olarak sporla tanışmalarını sağlayarak,  fiziksel ve zihinsel gelişimlerine yardımcı oluyor.

Bunun yanı sıra halkımızın sosyalleşmesini, iletişim becerilerini geliştirmesini ve kendine güven duygusu kazanmasını amaçlıyor.   


İpekyolu Belediyesi spor merkezlerimiz;

4 salon,

1 çocuk spor merkezi,

3 tesis ve toplamda 102 çalışanla hizmet veriyor.


Merkezlerimizde en çok tercih edilen kadın spor salonlarının yanı sıra basketbol, voleybol, futbol, atletizm, batminton, masa tenisi, ayak tenisi, pilates, reformer, zumba, hiit cardio, fitness, boks, kickboks, yoga, step&aerobik, trambolin, jimnastik, bale, modern danslar, tekvando, çocuk zumba, çocuk yoga gibi branşlarda hizmet veriliyor.

Ipekyolu Kadın Spor Merkezi

Ipekyolu Kadın Merkezi Kayıtları 1

Editör: Nihat Işık